Koninklijk lintje voor onze Jaap

14 september 2021


Jaap met zijn onderscheiding, Gety en burgemeester Smid (foto: website Ditispeize.nl).

Op zaterdagmiddag 11 september 2021 verleende de koning (via burgemeester Klaas Smid) een koninklijke onderscheiding aan onze groundsman/baancommissaris Jaap Koster. Zijn vrouw Gety spelde het lintje op: vanaf dat moment is haar Jaap Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Hij was al erelid van onze vereniging. Die eer komt hem toe! Want al meer dan een halve eeuw zet Jaap zich vrijwillig in voor ons tennispark en de vereniging. Hij is nu 15 jaar lang onze groundsman en heeft samen met de Onderhoudscommissie een enorme ervaring opgebouwd. En dat zie je: door zijn dagelijkse onderhoudswerk doen onze gravelbanen beslist niet onder voor die van Roland Garros! Wanneer iemand zich zo lang en zo intensief inzet, word je in het zonnetje gezet. Dat overkwam ook oud-lid Foekje Ronde, die in 2016 een zelfde onderscheiding kreeg. Jaap, van harte gefeliciteerd met deze volkomen terecht verleende koninklijke waardering voor jouw grote inzet voor onze vereniging!

Het bestuur  

Nieuwscategorieën