Wat doen wij na de zomer?

20 juli 2021


Vorig jaar bestond onze club 50 jaar. Dat konden wij toen door corona niet vieren en het feest werd uitgesteld naar dit jaar. Maar helaas, ook in 2021 zijn wij nog niet verlost van deze pandemie. Daarom heeft het bestuur moeten besluiten om opnieuw het jubileumfeest te verplaatsen. Het wordt nu 2022, waarschijnlijk kort voor de zomer. Je hoort er volgend jaar meer van!

Wij hebben dit jaar ook de algemene ledenvergadering (ALV) moeten uitstellen. Die zou in januari zijn. De nieuwe datum is: dinsdag 5 oktober 2021. Uiteraard sturen wij tijdig de Nieuwsbrief rond waarin de uitnodiging en agenda staan.

Wij verwachten na de zomervakantie geen coronamaatregelen meer die een grote invloed hebben op recreatief tennis en competities. Wij gaan er ook van uit dat onze clubkampioenschappen (junioren en senioren) doorgaan, net als het Onlanden Jeugdtoernooi (in Eelde) en het 50+ toernooi. Binnenkort krijg je meer informatie hierover. 

Dus reserveer alvast de volgende activiteiten in je agenda:

  • Clubkampioenschappen voor junioren: 30 aug – 4 september
  • Clubkampioenschappen voor senioren: 4 of 5 – 11 september
  • Onlanden Jeugdtoernooi: 13 sept – 19 september
  • 50+ toernooi: 17 september
  • ALV: 5 oktober

Fijne zomervakantie!

Het bestuur

Nieuwscategorieën